www.samanizmus.sk


Kto sme ...

sme skupina ľudí, ktorých oslovil najstarší spôsob pomoci človeku. Na našej stránke vytvárame priestor pre všetkych, ktorých, rovnako ako nás, oslovili myšlienky a techniky šamanizmu.
Tí, ktorí hľadáte možnosť šamanského praktikovania, alebo máte záujem o poradenstvo ohľadne rôznych problémov a životných situácii, či o liečenie zdravotných ťažkostí šamanským spôsobom, ste
 
                                  v našom kruhu vítaní.
 
 Absolvovali sme základné a nadstavbové semináre fakulty FSS (The Foundation for Shamanic Studies / Nadácia pre štúdium šamanizmu) vyučované na Slovensku i v zahraničí. Úspešne sme ukončili trojročný program v pokročilých šamanských iniciačných technikách a v šamanskom liečení, vzdelávacím proramom v core šamanizme zostaveným svetoznámym americkým antropológom  Dr. Michaelom Harnerom , zakladateľom FSS .
Nadácia pre štúdium šamanizmu je organizácia s celosvetovou pôsobnosťou, vlastní rozsiahly archív  šamanských vedomostí, ktorý obsahuje nenahraditeľné dokumenty, knihy, audio-vizuálne médiá a artefakty, na zachovanie ohrozených šamanských vedomostí pre budúce generácie. Jej hlavnou činnosťou je štúdium a výučba šamanizmu.

Naša pravidelná činnosť:

Šamanské poradenstvo
Bubnovacie skupiny
Ženský kruh
Prednašky o šamanizme
Hopi oheň pre mier
Despacho


Od roku 2014 vyučujeme semináre pre FSS v Bratislave a okolí viac